• Prova1
 • Franca “në qejf”, Sakho dhe Mavuba
 
 • Prova1

  Prova1

  Prova2

   
 • Franca “në qejf”, Sakho dhe Mavuba

  Franca “në qejf”, Sakho dhe Mavuba

  Momente shumë të bukura në stërvitjen e Kombëtares së Francës, gjë që tregon se mosmarrëveshjet e Kupës së Botës “Afrikë e Jugut 2010″ janë lënë pas krahëve.

   
 • Genta, së shpejti me librin autobiografik

  Genta, së shpejti me librin autobiografik

  Këngëtarja Genta Ismajli ka injoruar partitë politike për fushatat e tyre elektorale. Kohë më parë ishte zbuluar se këngëtarja kishte refuzuar të gjitha partitë politike të cilat i bënë oferta për të performuar gjatë koncerteve, në kuadër të fushatës elektorale për zgjedhjet e 3 nëntorit, që do të mbahen në Kosovë.

   
 •  
 • Tuna ndez publikun në Gjermani

  Tuna ndez publikun në Gjermani

  Këngëtarja Tuna vazhdon të ndezë sallën me performancën e saj. Së bashku me të dashurin e saj Cozman ajo pozhvillon një turne, ku nëGjermani këngëtarja ka krijuar një atmosferë të zjarrtë përpublikun e saj. /albeu.com/

   
 • “Brazil 2014”, Ronaldo do të sfidojë

  “Brazil 2014”, Ronaldo do të sfidojë

  U hodh këtë të hënë nënë Zyrih të Zvicrës shorti “play-off”-it që do të përcaktojë 4 skuadrat e fundit europiane që do të marrin pjesë në Botërorin “Brazil 2014”. Ajo që bie në sy në këtë short do të jetë sfida mes Portugalisë së Cristiano Ronaldos dhe Suedisë së Zlatan Ibrahimovicit.

   
 • Januzaj do të bëhet lojtari më i mirë në botë

  Januzaj do të bëhet lojtari më i mirë në botë

  “Januzaj do të bëhet lojtari më i mirë në botë”. Ky është basti që vendos trajneri i Mançester Junajtid, David Mojes. Sipas teknikut, Adnani punon shumë dhe nëse vazhdon kështu ai do të realizojë ëndrrën e tij për tu bërë lojtari më i mirë në botë.“Nuk mendoj se ka gjë më të […]

   
 •  
 • Milan-Barcelona, Allegri nuk ka vendosur

  Milan-Barcelona, Allegri nuk ka vendosur

  Massimiliano Allegri shpreson që Mario Balotelli të jetë në dispozicion në ndeshjen që skuadra e Milanit do të zhvillojë kundër Barcelonës. “Mario është më mirë. Sot do të vendos nëse do e grumbulloj apo jo”, theksoi trajneri i kuqezinjve, i cili përjashtoi mundësinë që Kaka’ të nisë ndeshjen si titullar.

   
 • Si frigohen njerzit

  Si frigohen njerzit

  Upss shikoni sa shum frigohen njerzit, të gjitha pamjet janë reale dhe shum interesante.

   
 • 5 Golat më qesharakë

  5 Golat më qesharakë

  5 Golat më qesharakë dhe me Interesante në botë.  

   
 •  
 • Aksidente qesharake upss

  Aksidente qesharake upss

  Upsss disa aksidente shumë qesharake, të përmbledhura së bashku.  

   
 • Femra ushtare e dështuar

  Femra ushtare e dështuar

  Ja përse femrat nuk duhet të jenë ushtare ose Police.  

   
 • Një tjetër video përmbledhje aksidentesh

  Një tjetër video përmbledhje aksidentesh

  Aksidentet më të mira të përmbledhura në një video edhe kto pamje janë të filmuara rastësishtë.  

   
 •