Arta Bajrami bëhet nënë

Të gjitha ëndrrat që kishte në jetë, thuajse i ka realizuar. I kishte mbetur vetëm një, më e madhja nga të gjitha; të bëhej nënë. Dhe duket se çasti ka mbërritur edhe për Arta Bajramin, këngëtaren e njohur, e cila të mërkurën e 28 tetorit ka sjellë në fëmijën e saj të parë, vajzën që tanimë e kanë pagëzuar me emrin Viktoria, e që ajo me përkëdheli i thërret “Princesha Viktoria”.
Nga sa mësuam lindja ka kaluar pa komplikacione, dhe tashmë familja gjendet në shtëpinë e tyre në Gjermani, ku këngëtarja jeton me bashkëshortin e sajE martuar me Xhimi Sekiraqën, verën e kaluar, këngëtarja e njohur për provokimet muzikore dhe performancat seksi, tanimë po përjeton emocione në një tjetër prizëm.
Me sa duket mëmësia e “ka zbutur” paksa rebelen që ishim mësuar të shihnim në skena./Burimi i Lajmit : Albeu.com/

5 thoughts on “Arta Bajrami bëhet nënë

 1. nagji
  November 19, 2010 at 9:22 pm

  shum e bukur je arta edhe muzikate i ke te bukura po edhe ka veshja je e bukur te dua shum je ebukur shum tung nagji

 2. enver sikiraqa
  November 21, 2010 at 9:43 am

  jam shum i gzuar per kete qe esht bere

 3. Nita
  November 23, 2010 at 4:49 pm

  Urime per vajzen emer shum te bukur shpresoj qe do t’rritet me harmonin e prinderve. Ma rrit vajzen per Djalin ton Erdin Mpuq Viktorin 😀

 4. blerta
  December 9, 2010 at 1:05 pm

  sa mir qi ni kengetare shqiptare paska qef me qen nënë

 5. besa
  May 29, 2011 at 5:33 pm

  aj urme arta bajrami

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *