Category Archives: Sport

Lajme nga Sporti

Pritja spektakolare, De Gea si Superman

Manchester United u rikthye te fitorja në Premier League në “Stadium of Light” përballëSunderland falë dopietës së talentit shqiptar Adnan Januzaj dhe pritjeve të portierit David De Gea, portierit spanjoll që dje ka bërë një prej pritjeve mëspektakolare në historinë ePremier League-s.Gardiani i “Djajve të Kuq” iu përgjigj…