Franca “në qejf”, Sakho dhe Mavuba

Momente shumë të bukura në stërvitjen e Kombëtares së Francës, gjë që tregon se mosmarrëveshjet e Kupës së Botës “Afrikë e Jugut 2010” janë lënë pas krahëve.
Mbrojtësi i Liverpool MamadouSalkho dhe ai i Lille Rio Mavubakanë qënë protagonist në kampin stërvitor të “Gjelave” teksa kanë bërë një rrotullim të gjatë nëpër fushë, të përqafuar së bashku.

Në fund fiton Sakho. /albeu.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *