Genta duet me Bleron

Këngëtarja Genta Ismajli pas këngëve “single” që ka lansuar deri më tani, pritet që së shpejti të publikojë edhe një duet të ri me këngëtarin Blero. Ky duet vjen pas shumë dueteve të përfolura që do të realizojë ajo me Medën dhe Labin të cilat rezultuan vetëm fjale.
Veç kësaj Genta dhe Noizy kanë paralajmëruar një duet mes tyre, që pritet të jetë mjaft i sukssesshëm. Këtë periudhe këngëtarjaështë duke përgatitur dhe albumin e saj të ri duke mos precizuar kohën se kur do të editohet./Albeu.com/

6 thoughts on “Genta duet me Bleron

 1. lena
  February 9, 2011 at 1:28 pm

  o ma te mirret jeni veq vazhdoni klm

 2. xeni
  February 21, 2011 at 11:33 am

  menci spo press me ndegju doetin se jan 2 kenketar qe ja vlen me ndegju muziken si esht genta & blero me respekt xeni

 3. soni emirsoni
  March 12, 2011 at 7:50 am

  ne e pres me padurim kete qe ta ndegjoj edhe ne tv

 4. eliesa
  March 12, 2011 at 7:55 pm

  Genta je super ma e mira i love ♥♥♥
  daffy nuk te afrohet as te thoni je shum e mira
  te dua genta nuk te harroj kurr po te sho ni her
  mu kish do si me ma fal boten te dua shum shum je
  ma e mira daffy je si shtrig ni her at spot kur e ke
  ke bo tamam si shtrrig genta sgenta je shum e mir i love ♥♥♥

 5. L.s
  March 23, 2011 at 4:22 pm

  Fuck you GENTA PREJ SE TE KA LON MILOTI MO SKE KURFAR KARAKTERI AS ME KENDU AS KURGJO NA E DAL PREJ QEFIT KREJT

 6. besa
  May 29, 2011 at 4:20 pm

  ej genta mus rreziko se blero eshte i martaum me saranden ok

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *