Ishte i paarmatosur, e vret policia (VIDEO)18+

Një një park publik në Pakistan, Sarfraz Shah bën lutje që të mos vritet. Ai është i paarmatosur, por menjëherë rrethohet nga forca paramilitare me uniforma. Shah i lut personat me automatik: “Jam i pashpresë. Mos gjuani, ju lutem”.
Më pas, dy krisma. Bërtimat e të riut dhe gjaku mbulon parkun.

Shah bën lutje ta dërgojnë në spital, por shumë shpejt nuk lëviz më. Incidenti i fundit ka tmerruar Pakistanin dhe ka zgjuar reagime të shumta për shkeljen e të drejtave të njeriut.

Autoritetet thanë se ai ishte një hajn që plaçkiste, por familja mohoi gjithça duke kërkuar drejtësi.

Shikoni atë moment, Por kto pamje nuk lejohen të shikohen nën Moshen 18 Vjeqare:

5 thoughts on “Ishte i paarmatosur, e vret policia (VIDEO)18+

 1. errolli
  June 12, 2011 at 11:54 am

  none ja ……… po keni zemer more pisa allahi ju vrafte

 2. behar gashi
  June 13, 2011 at 10:45 am

  you are gays

 3. CmD
  June 13, 2011 at 3:01 pm

  ncnc

 4. kosova
  June 16, 2011 at 10:25 pm

  tmerr qfar njerz jon kta njerin epa armatosur e vran

 5. mergim
  July 15, 2011 at 12:19 pm

  nnncnc po kta sjan normal moree kishe jan ni shtet sii e respektoj allahun e falen amoo nuk lajn gja pa ban vrajn njerz pa fajshem turp asht kyy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *