Pritja spektakolare, De Gea si Superman

degea-superManchester United u rikthye te fitorja në Premier League në “Stadium of Light” përballëSunderland falë dopietës së talentit shqiptar Adnan Januzaj dhe pritjeve të portierit David De Gea, portierit spanjoll që dje ka bërë një prej pritjeve mëspektakolare në historinë ePremier League-s.Gardiani i “Djajve të Kuq” iu përgjigj në një mënyrëspektakolare goditjes me kokë të italianit të SunderlandGiaccherini, i cili ishte gati të niste festën. /albeu.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *