Shpija e Kosovës: Përleshen Adi dhe Qopa (VIDEO)

Reality Show “Shpija e Kosovës 2” është duke u shndërruar në një “ring boksi” pasi tani nuk ekzistojnë vetëm debatet dhe fjalosjet, por edhe përplasjet fizike.
Pas debatit për frizura në “Shpija 2” mes Adit dhe Qopës dhe pas një fjalosje, dy konkurrentët e këtij realit-show tentojnë edhe të grushtohen. Gjatë debatit ata edhe fyejnë njëri tjetrin duke përdorur shprehje si “të ha si zhabën”, “ec prej këtuhit”, “ta çoj dorën, e kamën, e t’bie”, etj. Kur situata acarohet më shumë, konkurrentët e tjerë ndërhyjnë mes tyre. Por tensioni ka vazhduar edhe më vonë pasi sërish Adi dhe Qopa filluan të grinden mes vete./Albeu.com/

Më poshtë ju sjellim pamjet e përleshjes:

Vazhdimi i Konflikitit pjesa e dyt:

18 thoughts on “Shpija e Kosovës: Përleshen Adi dhe Qopa (VIDEO)

 1. Tafffa
  December 29, 2010 at 9:56 am

  o njerz mos u fjalosni po rrini se banes keni me fitu ooo budallll ju krejt si kafsh jeni perveq Arit e dua mas shumti

 2. flutura
  December 29, 2010 at 6:22 pm

  valla ma kisha dasht me jek qit liridonin e bujanovcit edhe qit qopen i kish lut zotit te shpis mej jek te dyt

 3. taffa
  December 29, 2010 at 6:25 pm

  liridoni i bujanovcit qopa buci edhe ledi jan ata qi e flliqin shipn2

 4. egzoni
  December 30, 2010 at 11:28 pm

  ej bre qit qelin hekne se kuka dudi i prishtines valla bila une me glir wec edhe mut ekisha shti me hek

 5. meti
  January 1, 2011 at 12:13 pm

  aiiiiiii lere mor qop po ti vetem fajal gje sish puna yte ishalal del ti me se pari e mandej keta te tjert esht nje vic populllore QENI QE LEH SHUM NUK TE HAN edhe qopa vetem fajl ka ku gje puna e ti nuk esht adi esht me i miri gjat gjith koohes qe ka çèn ne shpi tun ju pershendet mehemti te tepershendes adiiii

 6. qlirim
  January 2, 2011 at 4:02 pm

  walla adi ekish myt kejt tu e rre aaa adi je ma i orti

 7. skender
  January 2, 2011 at 6:40 pm

  sipas meje,nuk jemi te pjekur ende,per shou te till siq eshta “shpia e kosoves”,me sa e kuptova nga video me larte,te dy edhe qopa edhe adi jane shume temperament,por,megjithate si duket qopa nuk ka arritur as edhe per ,tere kete kohe, ta njohe Adin,dhe eksperiencen e tij,prandaj mendoje se Qopes i mungon kujtesa???????

 8. kadri
  January 2, 2011 at 8:27 pm

  ooo i zoti shpis masi KA DAL ADI PREJ SHPIJES KOSOVES MUT ASHT BA KOSOVA

 9. kadri
  January 2, 2011 at 10:35 pm

  o i zoti i shpies psee keni hek adin heke qopen mi rujt dhent e kto te tjert i ki full per me hanger ma mir ta kishe kshyr ni fukara se qi to dhe doni i vushtrris e sht ma i mir nuk ban mu porla se qopa nuk ka te drejt mu perla si kuaj qitaji pi shohmi per mes telivizorit kojo ledi e ka prish krejt pash ata fmij se i ki nese ki ose pash kuranin heke qet qopen dhe ledin shtine nja ma te mir dhe mos i lejoni me fol fjal te dyta se fmit po mesojn fjal pis pash kuranin mos e le mu cullagzu denoj shum mos i le me hanger ka dy dit se dojn mu tranu nga po han e po pin mir e tani po perlahen si kuaj dhe thojt te gat si te qet e flliqen gjith ket shpi denoji mos i le me hanger me ni dit bane me hanger viq buk e lang nuk jan kto persona te mir doni ma i miri brravo nga arjeta kalluqani

 10. kadri
  January 2, 2011 at 10:40 pm

  ledi kryt e ka shti te bytha

 11. kadri
  January 2, 2011 at 10:43 pm

  edi e ka shti kryt te bytha e buccciiiit ti marr er

 12. arneta
  January 8, 2011 at 7:46 am

  mu um ka pelqy adii shuumm po nuk di qa u bo edhe dul se adi ka pas shnca me shku ne finale a me fitu S’dihet se u koonn Bucci Atyy po nejse krejt te mir jenii Pos arit

 13. tina
  January 8, 2011 at 12:53 pm

  po sdin kta me nejt mir veq mu rre

 14. rita
  January 8, 2011 at 7:17 pm

  mate miret jan buci edhe ledi ari qopa jan katasrof dilni jasht se nuk e meritoni me nejt ne shpijen e kosoves

 15. egzon
  January 23, 2011 at 3:15 pm

  o lu keni me fitu shidomos mc. qopa ma i forti veq vazhdo qope ti je ma i miri

 16. jetmir
  February 14, 2011 at 9:21 pm

  o banesen ka me fitue valon havolli ai esht ma i mir aj e meritonn

 17. xeni
  February 21, 2011 at 11:41 am

  ari kam qef me fitue se esht femen edhe gjyna ose valon rokeri me fitue veq qopa ishalla mar zot se fiton se shum e urrej se i shtin hundet vend e pa vend ja qi… nonen qopes

 18. agoon
  April 13, 2011 at 11:10 pm

  kerkush hiq perweq qopes edhe arit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *